Najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne i dekoracyjne

W pierwszym jesiennym miesiącu twórcy różnych marek dają nam możliwość spróbowania najsmaczniejszych produktów stworzonych na trudne warunki sezonu. Wszyscy wiemy, że to właśnie o tej porze deszcz zawsze łapie niewłaściwy czas, a zmniejszająca się ilość słońca i witamin zaczyna stopniowo wpływać na skórę i włosy. Najlepsze z najlepszych nowości września pomogą uratować sytuację i opanować ją, co może stać się Twoimi żniwami nie tylko na ten miesiąc, ale i na resztę jesieni.

W niedalekiej przyszłości kosmetyczki radzą zaopatrzyć się w "ciężką artylerię" i uzupełnić torbę kosmetyczną o koncentraty, serum i inne produkty o najwyższej zawartości składników aktywnych i witamin. Jednocześnie nie należy zapominać o potrzebie pełnego nawodnienia - nawet w tak "surowym" czasie jak jesień. Aby to zrobić, spójrz na maski z zaawansowanymi formułami, które już podbijają rynek zakładów.

Pielęgnacja twarzy i ciała.

Skupiamy się na witalności skóry, potrzebie rewitalizacji i pielęgnacji najbardziej delikatnych obszarów ciała. Niezdrowy kolor, pigmentacja, łuszczenie się i zaczerwienienie - a to nie jest kompletna lista wszystkiego, co dzieje się z twarzą w jesiennych dniach. Skóra jest pod szczególnym stresem i zdecydowanie potrzebuje twojego wsparcia. Aby być bardziej efektywnym, dajemy pierwsze miejsce w naszym arsenale pielęgnacji najbardziej efektywnym produktom z naszego wyboru.

Kosmetyki dekoracyjne

Wodoodporność, łatwość aplikacji, brak efektu ważenia i wielowarstwowość - w nadchodzącym sezonie kryteria te zaczną odgrywać decydującą rolę dla twórców kosmetyków dekoracyjnych. I muszę powiedzieć, że tym razem mają coś, co nas zaskoczy i zachwyci.

Włosy

Główne jesienne wyzwanie pojawia się, gdy włosy zaczynają desperacko wysyłać sygnały "SOS" - stają się strasznie niegrzeczne, kruche i łuszczące się. Cóż, jeśli kochasz układać włosy i robisz to regularnie, to problemy z włosami mogą być prawdziwym koszmarem (przeczytaj także: "6 błędów w układaniu włosów z suszarką"). Dlatego marki tradycyjnie oferują linie skutecznych produktów do włosów niesfornych - odżywczych, nawilżających i regenerujących.

 

Autor

Redakcja vitahouse.pl

Sprawdzamy i testujemy wszelkie sposoby na osiągnięcie piękna. Dowiesz się wszystkiego o niezbędniku kosmetycznym każdej kobiety.