W Polsce pojawi się piąty sklep Primark. Jego otwarcie planowane jest na koniec sierpnia

Sieć Primark właśnie ogłosiła termin otwarcia swojego piątego sklepu w Polsce. Pierwsza placówka tej marki na Dolnym Śląsku zostanie otwarta już 23 sierpnia we Wrocławiu, w centrum handlowym Magnolia Park.

Primark w Magnolia Park jest dwupoziomowym sklepem

Sklep będzie miał 3 700 metrów kwadratowych powierzchni handlowej, podzielonych na dwa poziomy. Na tych poziomach znajdą się działy z odzieżą dla kobiet, mężczyzn, dzieci, obuwiem, akcesoriami, kosmetykami oraz artykułami do domu. Co więcej, będzie to pierwszy sklep Primark w Polsce, w którym będą dostępne kasy samoobsługowe.

Maciej Podwojski, Kierownik Sprzedaży, Primark CEE, wyraża swoje komentarze: - Mamy ambitne plany rozwoju na polskim rynku, dlatego jestem zadowolony, że niedługo otworzymy nasze drzwi dla mieszkańców Wrocławia i okolic w centrum handlowym Magnolia Park. Jestem pewien, że docenią oni szeroki wybór produktów Primark w przystępnych cenach oraz zupełnie nowe doświadczenia zakupowe, które im zaprezentujemy. Nie mogę się już doczekać powitania naszych pierwszych klientów w stolicy Dolnego Śląska.

Przygotowania do otwarcia pierwszego sklepu Primark na Dolnym Śląsku trwały od sierpnia ubiegłego roku. Magnolia Park musiało zmierzyć się z wyzwaniem połączenia dziewięciu istniejących sklepów na dwóch poziomach w jedną dwupoziomową powierzchnię, a także zbudować nowe windy, schody ruchome i dodatkową klatkę schodową. Dla potrzeb nowego najemcy stworzono również dedykowaną zatoczkę na terenie parkingu, która miała pełnić funkcję strefy dostaw. Wszystkie prace trwały prawie rok i były prowadzone przy normalnym funkcjonowaniu centrum handlowego oraz działających sklepach sąsiadujących, a także przy pełnym obłożeniu klientów.

Otwarcie sklepu Primark w Magnolia Park jest częścią naszej zaplanowanej strategii leasingowej. Naszym celem jako zarządcy jest przyciągnięcie do Magnolia Park wyjątkowych marek, które przyciągną uwagę klientów nie tylko z Wrocławia, ale także z całego regionu. Magnolia Park jest pierwszym wyborem dla większości marek, które chcą otworzyć swoje pierwsze salony na Dolnym Śląsku - mówi Frederic Rouleau, Country Asset Manager Multi Poland.

Autor

Redakcja vitahouse.pl